با ما بیشتر آشنا شوید

درباره ما

image

در بخش اول که یادگیری و آموزش است، ما دوره ها و روشهای گوناگونی را به صورت پکیج های آموزشی برای شما عزیزان طراحی کرده ایم تا به کمک این پکیج ها کم کم هم خود را بشناسید هم یاد بگیرید مغز چطور کار میکند و هم مغز خود را برای موفقیت و آموزش برنامه ریزی کنید.

می توانید کلیه ی ویدیو های آموزش و پادکست ها را از طریق وب سایت ما به آدرس  www.raminlozani.com تهیه نمایید.

در بخش دوم کوچ تایم ها (مشاوره ها)، به صورت تماس تصویری می باشد .کوچ تایم یعنی آموزش دیدن به صورت خصوصی. اینکه به صورت انفرادی روی شما کار بشود.

با شما تمریناتی انجام می شود که میتواند کلیه ی مسائل شما را حل کند. از اضطراب و استرس گرفته تا خشم و عصبانیت. از افسردگی و غم و نا امیدی گرفته تا نداشتن تمرکز و ضعف حافظه. از مسایل مالی و منفی بودن مالی و نا امیدی مالی گرفته تا کاهش وزن و مسایل عاطفی و … .

در جلسات تک نفره، روی تک تک مسایل شما توسط مربیان من کار می شود که هر کدام بسیار توانمند بوده  و تجربه ی بسیار بالایی دارند .در این متد شما کمترین تمرین را انجام می دهید و بیشتر تغییرات توسط مربی بر روی شما اعمال می شود .

در ادامه، دوره ها و آموزش ها و ویدیو های رایگان داریم. زیرا دلمان می خواهد یک یادگاری معنوی کامل و خالص برجای بگذاریم .

معرفی مجموعه و فعالیت های آن:

موسسه مطالعاتی پژوهشی رامین لوزانی با هدف متعالی گسترش علوم جدید رفتاری و تکنیکهای نوین در حوزه رفتارشناسی فردی و سازمانی با بهره گیری از علوم نوین کاربردی و آموزش صحیح و آکادمیک )همچون NLP ( برنامه ریزی عصبی کلامی ) انیاگرام ، برنامه ریزی اریکسونی، EMDR ،  EFTو اصول موفقیت ( Life skills و دیگر علوم روز دنیا توانسته است بالغ بر دو دهه تجارب همراه با برگزاری صدها سمینار و دوره های آموزش مستمر با استاندارد سیلابس های آموزشی دانشگاههای مرتبط آنها به منظور توسعه ی توانمندی و مهارت های فردی و سازمانی در زمینه ی زندگی، روابط و کار فعالیت نماید و منجر به رشد و غنای فکری و بهبود کیفیت زندگی اقشار جامعه شود.

رزومه رامین لوزانی everglow

تاریخچه علوم رفتارشناسی:

این علوم که توسط دانشمندان آمریکایی ( ریچارد بندلر، جان گریندر، میلتون اریکسون، رابرت دیلتز…) در دهه 70 میلادی با مدل قراردادن نوابغ برجسته جهان بنیان نهاده شد و سپس در کشورهای اروپایی گسترش یافت و در حال حاضر  هدف ما گسترش آن در آسیا  می باشد. رفتارشناسی متشکل از تکنیکها و روشهایی جهت اداره کردن مغز خود با اصولی ساده و مشخص برای تغییر در احساسات و ادراک انسانهاست، تا چنانچه از آن ناراضی هستید تغییرشان دهید و چنانچه رضایت دارید هرچه بیشتر و بیشتر آنها را تقویت کنید.

فایده شرکت در دوره های آموزشی:

با استفاده از این علوم تواناییها و قدرتهای مغز افزایش پیدا کرده، تمرکز و خلاقیت زیاد میشود و شما میتوانید از درصد بیشتری از توان مغز خود بهره ببرید.

افراد میتوانند توسط این دانشها بصورت فردی ( که هدف نهایی موسسه ماست) با آموزشهای ایجاد شده در خود تغییر ایجاد کرده و از نیروهای قدرتمند ذهن و مغز خود بهرمند گردد.

با تحقیقات و پژوهشها توسط اساتید مجرب و تحصیل کرده در حوزه های مرتبط با این امور افراد می توانند به سادگی در سطوح مختلفی در خود تغییر ایجاد کنند، که نیاز اساسی انسانهای امروز است سطوحی چون:

 1. شکستهای ممتد در زندگی، یادگیری هدف گذاری دقیق براساس قوانین ناخودآگاه.
 2.  عدم شناخت استعدادها و بهره مندی از توانایی مغز در یادگیری.
 3. روش های برقراری ارتباط صحیح با همکاران،مدیران و نیز ارتباطات عاطفی و خانواده.
 4. بیماری هایی که علت فیزیولوژیکی نداشته اند و سپس جسم را فرامی گیرد .
 5. چگونگی تغییر سطح پذیرش نسبت به واقعیت های زندگی،مدیریت خود در بحرانها و استفاده از امکانات موجود در آن و ارتقاء روزافزون و رساندن به بهترین سطح ممکن.
 6. تغییر عادت ها و رفتارهای نادرست و دستیابی به هویتی که لایق آن هستیم.
 7. چگونه خاطرات تلخ و سنگین را که گاه تمام روند زندگی را مختل می سازد به تجربه تبدیل کنیم تا به جای حس بد همیشگی برای ما حکم یادگیری داشته باشند به همراه حس خوب.
 8. مدیریت انواع هیجانات ( ترس، اضطراب، استرس، غم و….)

بیوگرافی موسسه هدف سازان فردای روشن:

مهندس رامین لوزانی، فوق تخصص در رشته رفتارشناسی، فعالیت خود را در سال 1383 در حوزه مهارت های زندگی آغاز نمود.وی پس از اتمام ترم های مهارت های زندگی (life skills) بارها ترم های دوازده گانه مهارت های زندگی را اجرا نمود و همواره در طی زمان  به تکمیل حوزه تحصیلات خود در زمینه رفتارشناسی پرداخته که حاصل آن تاکنون کسب مدارک  MASTER NLP و انیاگرام و هیپنوتیزم اریکسونی و کوچینگ خانواده و کوچینگ سازمان از موسسه Body & Mind فرانسه  و  EFTاز AMT انگلستان می باشد.

رامین لوزانی
ایشان با بیش از ده هزار ساعت تجربه ی مشاوره و برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی( در سرای محله ها و مجتمع فنی تهران و …) به پرورش مربیان جدید اقدام نمود. سپس  به طراحی انواع دوره های آموزشی پرداخته  و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی علوم رفتارشناسی و برنامه ریزی عصبی کلامی فعالیت می نمایند و در حال برگزاری ترم ها  و دوره های  تخصصی رفتارشناسی در ایران می باشد.

رسالت ما:

ما سعی بر آن داریم تا با یاری پروردگار و حمایت اساتید، متخصصین، موسسات و سازمان های مربوطه گامی نوین در جهت بهبود کیفیت زندگی هموطنان عزیزمان برداریم تا همگی شادتر و موفق تر بوده و در کنار هم میهن عزیزمان را به جایگاهی که لایقش است، برسانیم.

در حال بارگذاری ...

پکیج 1 (تیپ های شخصیتی)

۴۵۰,۰۰۰ تومان

برای گرفتن کد تخفیف لطفا روی کلمه کد تخفیف کلیک نمایید.

18 عدد در انبار

دسته:

تیپ های شخصیتی :

تیپ های شخصیتی دوره ای بسیار کارآمد و کاربردی است . در این دوره ما می آموزیم که خودمان چه نقاط قوت و ضعفی داریم یک خودشناسی کامل و جامع و در ادامه با خصوصیات اطرافیان آشنا میشویم . در دوره تیپ انسانها به دسته های گوناگونی تقسیم میشوند که هر دسته ویژگی های خاص خود را دارد . با شناخت دسته های گوناگون میتوانیم ارتباط بهتری با خود و اطرافیان پیدا کنیم ، انسان ها را بهتر درک کنیم و آنها را کمتر قضاوت کنیم خود را کمتر سرزنش کرده و پی ببریم که چه مشاغلی برای ما بهتر می باشد  و در ادامه بر روی اطرافیان اثر بیشتری گذاشته (چه در رابطه عاطفی چه در ارتباط با خانواده) و حتی باعث درآمد بیشتر ما در ارتباط با مشتری و پرسنل ما میباشد . این که با هر مشتری چطور رفتار کنیم و اینکه هر پرسنلی به درد چه کاری میخورد این دوره عام بوده و به درد همه میخورد از خانم خانه دار گرفته یا دانشجو و محصل تا وکیل و تاجر و مدیران و … . چرا که همه لازم داریم خود و دیگران را با سرعت بیشتر و عمیق تر بشناسیم . مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه آن این است که زبان بسیار ساده ای دارد بسیار عملی و کاربردی میباشد . شناخت خیلی قوی تر و عمیق تر میدهد . یادگیری آن ساده بوده و در زمان کوتاه مطالب بسیار مفیدی به شما عزیزان ارایه میشود . امیدواریم با گذراندن و تمیرین این دوره بتوانید گام بسیار موثر در زمینه خودشناسی و ارتباطات خود بردارید .

مهارت هائی که بعد از این دوره می توانید کسب کنید:

 1. شناخت عمیقی از خود و نوع نگرش و رفتار های خود.
 2. شناخت سریع انسان های جدید.
 3. شناخت عمیق اطرافیان و نزدیکان.
 4. افزایش مهارت ارتباط موثر و اعتماد بنفس در روابط.
 5. پذیرش خود و کاهش سرزنش خود.
 6. پذیرش و درک بهتر اطرافیان و کاهش خشم.
 7. انتخاب بهتر شریک کاری یا عاطفی.
 8. انخاب بهتر کارمندان.
 9. بهبود روابط عاطفی .
 10. انتخاب شغل بهتر بر اساس تیپ.

مباحث دوره:

 1. تیپ شخصیتی چیست؟
 2. تاریخچه تیپ.
 3. نگاه کلی هر تیپ.
 4. علایق و نگرانی های هر تیپ کدام است؟
 5. نقاط ضعف و قوت هر تیپ چیست؟
 6. مرور و جمع بندی
 7. چگونه هر تیپ را تشخیص دهیم؟