تیم مجرب

سالهاست روی این موضوع کار می کنم که یک تیم قوی و حرفه ای تشکیل بدهم و امروز این امر محقق شده. اما ویژگی های تیم ما چیست و چه کاری می خواهیم انجام بدهیم؟
قبل از هرچیز، لازم است بدانید که من خودم سختی های زیادی کشیده ام تا به اهدافم برسم و نمی خواهم مردم کشورم و دنیا این سختی ها را متحمل شوند. پس در این سالها یک تیم متخصص را کنار هم جمع کردم تا دست به دست هم، این مسئولیت بزرگ را به بهترین نحو انجام بدهیم.
اعضای این تیم با علم و عشق کامل کار می کنند. چرا که هر کسی را بر اساس رسالت و تیپ شخصیتی اش (توانایی هایش) در جای مخصوصی قرار دادم.
هدف ما این است که باعث آگاهی هرچه بیشتر سازمان‌ها شویم و در این مسیر پر فراز و نشیب، به جنگ تمام باورهای غلط می رویم که از کودکی راجع به زندگی، پول، کار، ازدواج، ورزش و … به ما القا کرده اند.
در واقع رسالت ما به نوعی آزاد کردن پتانسیل ذهنی سازمان ها می باشد. روی کارمندان کار می کنیم تا بتوانند بهتر و بیشتر فعالیت کنند و ارتباط بهتری با همکاران خود داشته باشند و اینکه چطور می توانند در محیط کار تمرکز خود را حفظ کرده و با انرژی و انگیزه بیشتری برای سازمان خود مفید باشند.
رسالت ما این است که تمام مشکلات روحی کارمندان را حل کنیم، شکست های قبلی شان را پاک کنیم، به ایشان اعتماد به نفس بدهیم و موانع ذهنیشان را برداریم تا راحت تر به اهدافشان برسند. همه ی این کارها قرار است توسط این تیم حرفه ای انجام شود و البته تا خدا و شما عزیزان ما را حمایت نکنید شدنی نیست.

معرفی اعضای تیم مجرب

در ادامه این مطلب اسامی تمامی اعضای تیم مجرب ما درج شده است که شما می توانید با کلیک روی نام هر یک به صفحه رزومه و معرفی اعضاء وارد شده و وقت مشاوره آنلاین  و یا قرار ملاقات و… را نیز تعیین نمایید.

 

1- خانم ساناز سولاری

2- خانم ساناز مشاور 

3- خانم سمیرا هاشمی

4- خانم مریم ساروقی

در حال بارگذاری ...
krakenimages Y5bvRlcCx8k unsplash scaled 1