حل مسائل به صورت ریشه ای

خوب حالا یک سوال مطرح است: بعد از کار کردن با مربی ها و گذراندن دوره ها و پکیج ها چه اتفاقات مثبتی برای ما می افتد؟

اولین دستاورد شما خودشناسی است. شما خودتان و نقاط ضعف و قوتتان را می شناسید. در ادامه یاد می گیرید ذهنتان را برنامه ریزی کنید و چگونه رفتار ها و عادات ناکارآمد (مثل: تنبلی، پرخوری، سیگار، استرس، وابستگی عاطفی و …) را کنار بگذارید.

یاد می گیرید چگونه مدیریت بحران کنید و ذهنتان را تحت فرمان خود دربیاورید. یاد می گیرید چطور خاطرات بد و شوک های گذشته را نه این که فراموش کنید، بلکه برای ناخوآگاه خود حل کنید.

در روش های مشابه، با حرف زدن یا دارو، تاثیرات بسیار سطحی و کوچکی را ایجاد می کنند. اما در روش ما، مسائل به صورت ریشه ای حل می شوند.

به زبان ساده تر، روز به روز شادتر، آرام تر و با اعتماد به نفس تر می شوید و با یادگیری ارتباط موثر، نفوذ و اثرگذاریتان روی محیط و آدم ها بیشتر می شود .

به مرور قدرت تمرکز و حافظه ی شما بهتر می شود. چرا که جنگهای درونی‌تان کم و کمتر شده اند. با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس، هم کار و درآمدتان را توسعه می دهید و هم یک رابطه ی عاطفی خوب خواهید داشت و با شناخت اصول علمی هدفگذاری و استفاده از قدرت ضمیر ناخوآگاه، می توانید با سرعت خیلی بیشتر به اهداف مادی و معنوی خود برسید. از خرید خانه و ماشین گرفته تا یادگیری ساز و…  .

حل مسائل به صورت ریشه ای

پکیج 1 (تیپ های شخصیتی)

۴۵۰,۰۰۰ تومان

برای گرفتن کد تخفیف لطفا روی کلمه کد تخفیف کلیک نمایید.

18 عدد در انبار

دسته:

تیپ های شخصیتی :

تیپ های شخصیتی دوره ای بسیار کارآمد و کاربردی است . در این دوره ما می آموزیم که خودمان چه نقاط قوت و ضعفی داریم یک خودشناسی کامل و جامع و در ادامه با خصوصیات اطرافیان آشنا میشویم . در دوره تیپ انسانها به دسته های گوناگونی تقسیم میشوند که هر دسته ویژگی های خاص خود را دارد . با شناخت دسته های گوناگون میتوانیم ارتباط بهتری با خود و اطرافیان پیدا کنیم ، انسان ها را بهتر درک کنیم و آنها را کمتر قضاوت کنیم خود را کمتر سرزنش کرده و پی ببریم که چه مشاغلی برای ما بهتر می باشد  و در ادامه بر روی اطرافیان اثر بیشتری گذاشته (چه در رابطه عاطفی چه در ارتباط با خانواده) و حتی باعث درآمد بیشتر ما در ارتباط با مشتری و پرسنل ما میباشد . این که با هر مشتری چطور رفتار کنیم و اینکه هر پرسنلی به درد چه کاری میخورد این دوره عام بوده و به درد همه میخورد از خانم خانه دار گرفته یا دانشجو و محصل تا وکیل و تاجر و مدیران و … . چرا که همه لازم داریم خود و دیگران را با سرعت بیشتر و عمیق تر بشناسیم . مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه آن این است که زبان بسیار ساده ای دارد بسیار عملی و کاربردی میباشد . شناخت خیلی قوی تر و عمیق تر میدهد . یادگیری آن ساده بوده و در زمان کوتاه مطالب بسیار مفیدی به شما عزیزان ارایه میشود . امیدواریم با گذراندن و تمیرین این دوره بتوانید گام بسیار موثر در زمینه خودشناسی و ارتباطات خود بردارید .

مهارت هائی که بعد از این دوره می توانید کسب کنید:

 1. شناخت عمیقی از خود و نوع نگرش و رفتار های خود.
 2. شناخت سریع انسان های جدید.
 3. شناخت عمیق اطرافیان و نزدیکان.
 4. افزایش مهارت ارتباط موثر و اعتماد بنفس در روابط.
 5. پذیرش خود و کاهش سرزنش خود.
 6. پذیرش و درک بهتر اطرافیان و کاهش خشم.
 7. انتخاب بهتر شریک کاری یا عاطفی.
 8. انخاب بهتر کارمندان.
 9. بهبود روابط عاطفی .
 10. انتخاب شغل بهتر بر اساس تیپ.

مباحث دوره:

 1. تیپ شخصیتی چیست؟
 2. تاریخچه تیپ.
 3. نگاه کلی هر تیپ.
 4. علایق و نگرانی های هر تیپ کدام است؟
 5. نقاط ضعف و قوت هر تیپ چیست؟
 6. مرور و جمع بندی
 7. چگونه هر تیپ را تشخیص دهیم؟