عدم محدودیت موضوع

شاید باور نکنید، ولی یکی از ویژگی های  کار ما این است که محدودیت موضوعی وجود ندارد! در واقع هر مسئله ای که داشته باشید، از اضطراب و استرس گرفته تا کمبود اعتماد به نفس، از افسردگی و غم گرفته تا نا امیدی و ناراحتی اعصاب، وسواس، حملات پنیک و… برایش راه حل داریم .

کار ما اینجا تمام نمی شود. ما به مسائل عاطفی، لاغری، مالی، کاری و پیدا کردن رسالت ها نیز می پردازیم. ما با برگزاری انواع دوره ها وکارگاه ها قصد برآن داریم تا شما را با قدرت های مغزتان آشنا کنیم و به شما بگوییم که انسان های موفق چگونه به اهداف خود رسیده اند و شما چگونه می توانید ذهن خود را دوباره برنامه ریزی کنید تا به نتایج جدید برسید .

در تمام مراحل من، رامین لوزانی، به عنوان مربی ارشد کنار شما هستم تا هم آموزش های لازم را به خوبی پشت سر بگذارید، هم روند تغییرتان با سرعت بیشتری انجام شود تا به مقصود خود که یک زندگی شاد و موفق است برسید .

شما با دیدن آموزش های لازم به صورت فردی  و گروهی می توانید از پس بسیاری از مسائل خود بر آیید و از زندگی لذت بیشتری ببرید و با تمرین و تکرار، قدرت های هر دو نیم کره ی مغز خود را فعال کنید. در ادامه خواهید دید زندگی چقدر می تواند زیبا باشد .

پکیج 1 (تیپ های شخصیتی)

۴۵۰,۰۰۰ تومان

برای گرفتن کد تخفیف لطفا روی کلمه کد تخفیف کلیک نمایید.

18 عدد در انبار

دسته:

تیپ های شخصیتی :

تیپ های شخصیتی دوره ای بسیار کارآمد و کاربردی است . در این دوره ما می آموزیم که خودمان چه نقاط قوت و ضعفی داریم یک خودشناسی کامل و جامع و در ادامه با خصوصیات اطرافیان آشنا میشویم . در دوره تیپ انسانها به دسته های گوناگونی تقسیم میشوند که هر دسته ویژگی های خاص خود را دارد . با شناخت دسته های گوناگون میتوانیم ارتباط بهتری با خود و اطرافیان پیدا کنیم ، انسان ها را بهتر درک کنیم و آنها را کمتر قضاوت کنیم خود را کمتر سرزنش کرده و پی ببریم که چه مشاغلی برای ما بهتر می باشد  و در ادامه بر روی اطرافیان اثر بیشتری گذاشته (چه در رابطه عاطفی چه در ارتباط با خانواده) و حتی باعث درآمد بیشتر ما در ارتباط با مشتری و پرسنل ما میباشد . این که با هر مشتری چطور رفتار کنیم و اینکه هر پرسنلی به درد چه کاری میخورد این دوره عام بوده و به درد همه میخورد از خانم خانه دار گرفته یا دانشجو و محصل تا وکیل و تاجر و مدیران و … . چرا که همه لازم داریم خود و دیگران را با سرعت بیشتر و عمیق تر بشناسیم . مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه آن این است که زبان بسیار ساده ای دارد بسیار عملی و کاربردی میباشد . شناخت خیلی قوی تر و عمیق تر میدهد . یادگیری آن ساده بوده و در زمان کوتاه مطالب بسیار مفیدی به شما عزیزان ارایه میشود . امیدواریم با گذراندن و تمیرین این دوره بتوانید گام بسیار موثر در زمینه خودشناسی و ارتباطات خود بردارید .

مهارت هائی که بعد از این دوره می توانید کسب کنید:

 1. شناخت عمیقی از خود و نوع نگرش و رفتار های خود.
 2. شناخت سریع انسان های جدید.
 3. شناخت عمیق اطرافیان و نزدیکان.
 4. افزایش مهارت ارتباط موثر و اعتماد بنفس در روابط.
 5. پذیرش خود و کاهش سرزنش خود.
 6. پذیرش و درک بهتر اطرافیان و کاهش خشم.
 7. انتخاب بهتر شریک کاری یا عاطفی.
 8. انخاب بهتر کارمندان.
 9. بهبود روابط عاطفی .
 10. انتخاب شغل بهتر بر اساس تیپ.

مباحث دوره:

 1. تیپ شخصیتی چیست؟
 2. تاریخچه تیپ.
 3. نگاه کلی هر تیپ.
 4. علایق و نگرانی های هر تیپ کدام است؟
 5. نقاط ضعف و قوت هر تیپ چیست؟
 6. مرور و جمع بندی
 7. چگونه هر تیپ را تشخیص دهیم؟
عدم محدودیت موضوع