علوم ما چیست؟

حتما برایتان سوال شده که ما از چه علومی استفاده می کنیم که می توانیم روی همه ابعاد زندگی اثر گذار باشیم. در این سالها، دوره های زیادی را گذراندم، از مباحث روانشناسی گرفته تا رفتار شناسی. از ان ال پی گرفته تا ای اف تی و هیپنوتیزم و EMDR  و… .

با اساتید مختلفی کار کردم و در نهایت به گنجینه های بزرگی رسیدم. ما در آموزش هایمان از همه ی این علوم استفاده میکنیم. از TA  گرفته تا روانکاوی و رفتارشناسی و روان شناسی و گشتالت و CBT و… .

چرا که هیچ تعصبی نسبت به علم خاصی ندارم و به دنبال نتایج سریع و ماندگار هستم. در ادامه، تیمی قوی از متخصصین را تشکیل دادم تا باهم دست به تحقیقات بیشتر بزنیم و ماحصل تحقیقات ما به مرور در دوره های ما دیده خواهد شد .

دوره ها و کورس های ما مطابق با استانداردهای بین المللی هستند. یعنی اگر من تکنیکی را به شما یاد میدهم، هر جای دنیا که بروید، این تکنیک به همین شکل خواهد بود و همیشه سعی میکنم از جدیدترین و بروزترین علوم دنیا در زمینه ی  برنامه ریزی «ضمیر ناخوداگاه» و تغییر ساختار نورون های مغز بهره ببرم .

ما این دوره ها را گذراندیم و آنها را برای مردم عزیزمان بومی سازی کردیم. بنابراین در دوره های من، هم مباحث ساده و اولیه وجود دارد، هم تکنیک های عمیق و سنگین رفتارشناسی .تنها هدف من رشد و تعالی شماست.

از شما هم خواهش می کنم تمام تمرکز و توجه خود را روی رشد و تغییر خود بگذارید و از این علوم در عمل استفاده نمایید . تمرین ، تمرین ، تمرین.

پکیج 1 (تیپ های شخصیتی)

۴۵۰,۰۰۰ تومان

برای گرفتن کد تخفیف لطفا روی کلمه کد تخفیف کلیک نمایید.

18 عدد در انبار

دسته:

تیپ های شخصیتی :

تیپ های شخصیتی دوره ای بسیار کارآمد و کاربردی است . در این دوره ما می آموزیم که خودمان چه نقاط قوت و ضعفی داریم یک خودشناسی کامل و جامع و در ادامه با خصوصیات اطرافیان آشنا میشویم . در دوره تیپ انسانها به دسته های گوناگونی تقسیم میشوند که هر دسته ویژگی های خاص خود را دارد . با شناخت دسته های گوناگون میتوانیم ارتباط بهتری با خود و اطرافیان پیدا کنیم ، انسان ها را بهتر درک کنیم و آنها را کمتر قضاوت کنیم خود را کمتر سرزنش کرده و پی ببریم که چه مشاغلی برای ما بهتر می باشد  و در ادامه بر روی اطرافیان اثر بیشتری گذاشته (چه در رابطه عاطفی چه در ارتباط با خانواده) و حتی باعث درآمد بیشتر ما در ارتباط با مشتری و پرسنل ما میباشد . این که با هر مشتری چطور رفتار کنیم و اینکه هر پرسنلی به درد چه کاری میخورد این دوره عام بوده و به درد همه میخورد از خانم خانه دار گرفته یا دانشجو و محصل تا وکیل و تاجر و مدیران و … . چرا که همه لازم داریم خود و دیگران را با سرعت بیشتر و عمیق تر بشناسیم . مزیت این دوره نسبت به دوره های مشابه آن این است که زبان بسیار ساده ای دارد بسیار عملی و کاربردی میباشد . شناخت خیلی قوی تر و عمیق تر میدهد . یادگیری آن ساده بوده و در زمان کوتاه مطالب بسیار مفیدی به شما عزیزان ارایه میشود . امیدواریم با گذراندن و تمیرین این دوره بتوانید گام بسیار موثر در زمینه خودشناسی و ارتباطات خود بردارید .

مهارت هائی که بعد از این دوره می توانید کسب کنید:

 1. شناخت عمیقی از خود و نوع نگرش و رفتار های خود.
 2. شناخت سریع انسان های جدید.
 3. شناخت عمیق اطرافیان و نزدیکان.
 4. افزایش مهارت ارتباط موثر و اعتماد بنفس در روابط.
 5. پذیرش خود و کاهش سرزنش خود.
 6. پذیرش و درک بهتر اطرافیان و کاهش خشم.
 7. انتخاب بهتر شریک کاری یا عاطفی.
 8. انخاب بهتر کارمندان.
 9. بهبود روابط عاطفی .
 10. انتخاب شغل بهتر بر اساس تیپ.

مباحث دوره:

 1. تیپ شخصیتی چیست؟
 2. تاریخچه تیپ.
 3. نگاه کلی هر تیپ.
 4. علایق و نگرانی های هر تیپ کدام است؟
 5. نقاط ضعف و قوت هر تیپ چیست؟
 6. مرور و جمع بندی
 7. چگونه هر تیپ را تشخیص دهیم؟
علوم روانشناسی